CZcross.pl

Największe (i jedyne) forum motocykli Cezet Cross w Polsce!

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: WSK m06 1958r
Mlody postmen

Sprzedam: WSK M06 125 Z 1958
Cena: do ustalenia
Stan: Dobry
Opis: WSK 125 m06 1958r pierwszy model po wfm koła 19 na pełnych bębnach, drugi właściciel, niestety poprzedni wlascicel zgubil papiery.

W silniku bak wałka zdawczego iskrownika i cylindra i tybu małego nowe: łożyska fag tłok oryginał,tulejki katerów i główki korbowdu doobione z (brązu samosmanego) skrzynia bdb większosc nówka, dozucam nowy oryginalny wałek zmieniacza.

Lampe do niej mam ale pognieciona instalacje tez + koło magnesowa ale niestety skadziono mi iskownik :D (wsk jest dosc oginalna więc fajna baza do odresteuowania) nie wstawilem fotek wszystkich części reszte dodam na tygodniu bo dzis juz nie mam czasu
Foto: ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Kontakt: gg: 7357624, mail: dawidex@hotmail.com, PW, w temacie

[ Dodano: 2013-03-10, 18:24 ]
Sprzedam: Wsk m06 z 1959 r jest to jeden z pierwszych modeli wsk zaraz po wfm. Jestem 2 właścicielem - pierwszy właściciel zgubił papiery.

Rama ma wszystko jest w oryginale jedynie malowanie nie , koła są 19 na pełnych bębnach (nie 18 jak w nowszych wsk rarytas) są wycentrowane,

Silnik silnik do niej mam ale nie kąplętyny

brakuje tylko iskrownika,wałka zdawczego,tarcz spzęgła, cylinder jest ale na 1 szym szlifie.
Cena: Do ustalenia Licytacja http://allegro.pl/wsk-m06-1959r-nie-b1- ... 07478.html
Stan:
Opis:W silniku nowe: (zmd)-oryginał z zapasów:

wałek sprzęgłowy,wałek pośredni,zębatka (zmd),tryb z23 (mały),tryb 35z jedynka (zmd) ,tłok 3 szlif oyginał,łańcuszek sprzęgłowy Okinoi(japoński) ,łożyska FAG,Simmeringi.

w silniku dorobione zostały nowe tulejki - korbowodu i skrzyni(karterów) Z brązu samosmarnego +dożucam dugi nowy tłok dzisejszej produkcji.

wał w dobrym stanie

silnik był odpalany działał dobrze

bardzo dobra baza do odresteurowania moge dorzucic jescze jakies części silnikowe
Foto:Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek - pare nowych fotek

Kontakt: gg: 7357624, mail: dawidex@hotmail.com, PW, w temacie, nr tel: 788189880 dawid
(nie ma fotek wszystkich części silnika) - do oglądnięcia na miescu

Woj.Podkaprackie , Dąbie 109 ,Gmina Radomyśl Wielki , Powiat Mielecki , 39-311 Zdziarzec

[ Dodano: 2013-03-15, 21:19 ]
sprzedana

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00