CZcross.pl

Największe (i jedyne) forum motocykli Cezet Cross w Polsce!

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Admin
Awatar użytkownika

My?l? niestety o sprzedarzy mojej "pi?knej" oczywiscie chodzi o CZ. NIekt?rzy z forum wiedza ile mnie kosztowa?a CZ i sprzedajac nia nie bede do przodu i nawet na r?wnym, ale cena tez nie bedzie niska. No ale nie o tym mia?em tu pisa?, bowiem chcia?em sie wyp?akac :( ( :) ). Po sprzedaniu CZ planuje ETZ 150, ale dzis tak sobie doszykowa?em CZ i jezdzi?em chyba z 2 godziny no to nie mo?e mi to przej?c przez my?l, ?e juz nie b?dzie tych boczk?w, k??eczek, stawiania na ko?o z gazu, tego g?osu, tych spojzen ludzi i wog?le. I nie wiem teraz czy kupi? ta ETZ 150. Poprostu w tym momencie brak mi s??w. Ale obiecuje wam, a przedewszystkim sobie, ?e historii z CZ CROSS napppeeewno nie zako?cze. Obiecuje sobie kupic CZ 250 CROSS, tyle, ze juz sam bede remontowa?, bo z us?ug "fachowych mechanik?w do cross?w" wole juz niekorzystac. Naprawde SOORYY ch?opaki, nie wiem, jak juz pisa?em brakuje mi s??w.

Tytuł:
Ekspert

Ale mistrzu, czemu chcesz si? pozby? CZ? Tylko po to ?eby kupi? ETZ? Przecie? to do dupy zamiana.

Tytuł:
Admin
Awatar użytkownika

Nie po to sprzedaje CZ, poprostu wczoraj sie tak przejecha?em i chodzi jak ig?a no poprostu koza nieprzecietna, jak juz pisa?em CZ wynios?a mnie baaardzo duzo kasy no ale maszyna jest idealna i nawet jak trafi sie kupiec chetny na moja cen?, a zobacze, ze to jakis typ co kupuje CZ nie po to zeby nia jezdzi? jak trzeba, tylko dla szpanu ze ma crossa i poprostu nie bedzie o nia dba?, bedzie la? mixol, i wog?le bedzie ja traktowa? jak jakas star?, niedobra WSK to jej nie sprzedam bo ja swoja CZ od pocz?tku traktowa?em jak swoja ukochana, "piekn?" dziewczyne i by?a ona zawsze na pierwszym miejscu :) . Moze sie nie trafi kupiec to ja zatrzymam :D . A ETZ chce kupi? bo potrzebny jest mi jakis motocykl do typowych za?atwienia spraw, typu do miasta, gdziesz szybko podjechac cos za?atwi? (na piwko pod sklep) itp. I moim zdaniem ETZ jest do tego jak najbardziej odpowiednia i przy tym stosunkowo ma?o pali. Ale tak jak juz m?wi?em nie ma h*ja we wsi, zebym nie kupi? CZ 250 CROSS poprostu NIE MA!!!!! Nie wyobra?am sobie zycia w takiej ci?g?ej monotonii bez skok?w, niewyrabiania zakr?t?w, gleb (ma?o groznych) itp. itd. CZ jest najlepsza i tak pozostanie, jak bede mia? syna bede mia? mu co opowiadac i pewnie tez bedzie mia? swoja "piekn? Czesie" :).

P.S. " One legend, One passion - ONE CZ CROSS!!!!!!" (pozwoli?em sobie przetoczy? tekst super zioma Lucasa PZDR)

Ostatnio zmieniony 2005-11-22, 14:56 przez lukasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Ekspert
Awatar użytkownika

wiem co to za b?l jak sie nie ma moto do podjechania cho?by po bu?ki . Teraz w zime wybieram sie do Niemiec ?eby przyciagna? jakie? moto b?de szuka? KTM LC4 supercometition a jak nic nie znajde za rozs?dne pieniadze to CR 250 lub 500 b?de bra?. Ale potrzebuje bardziej moto do dojazd?w do szko?y i traski dlatego LC4. No ale CR do mnie przemawia bardziej bo jak to powiedzieli kolesie ostatnio przy piwku brak mi gen?w odpowiedzialnych za jazde bez skok?w itp.

Jedno jest pewne CZ ma u mnie do?ywocie i zostaje na zawsze , i powoli sie rozgladam za jak?? nast?pn? 980 :) (teraz rozpoczynam prace nad membran?)

no wiec kupuj jak najwczesniej 250 i wracaj do cezetowej braci (i odrazu montuj motoplat :P )

trzymaj sie i nie ma co sie ?ama? :)

http://www.youtube.com/user/luc01as

Tytuł:
Admin
Awatar użytkownika

Mo?e nikt nie kupi :D, ale w?asnie tez potrzebuje takiego moto, a rozstac sie z skokami itp. jest naprawde baaardzo ciezko, nawet nie mysla?em, ze az tak. Ale poszukam jakiejs ETZ porobie gdzie?=pozbieram kase i kupie CZ 250, bede szuka? 513 (mam ma?a nadzieje, ze kuzyn bedzie chcia? swoj? pchn?c, ale nie wiem m?wi?, ze opchnie wtedy kiedy bedzie go sta? na cos lepszego).
Cytuj:
trzymaj sie i nie ma co sie ?ama?

Pewno ze jo :) , dzieki

Tytuł:
Admin

Ja na Twoim miejscu zostawil bym CZ i zbieral kase bo za 600z? mzoesz trafic MZ z papierami. Przynajmniej u mnie tak sie trafia...sam pozbylems ie CZ, pozniej ze 2 tygodnie brakowali mi jej, ale ciesze sie ze to zrobilem bo teraz mam przynajmniej bezawaryjny sprzet, ktorym moge wszedzie pojechac, co prawda do swojej CZe?ki nie bylem zbyt przywiazany dlatego ze jezdzilem zaledwie raz na tydzien. Narazie zamierzam odpicowac moja DT 125 i toche poszalec faktycznie brakuje jej mocy i to wcale nie malo...jak tylko dopicuje to sprzedam, prawdopodobnie nastepny bedzie KDX 125 lub 250 no i mysle tez nad koz? ale setk? tak mi sie wydaje...bankowo kiedys stanie w moim garazu i juz go nie opusci :]

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00