CZcross.pl

Największe (i jedyne) forum motocykli Cezet Cross w Polsce!

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Zaawansowany czleczek
Awatar użytkownika

JO!!!

Muj pierwszy post na tym forum i bardzo się ciesze że takie forum istnieje bo moim zdaniem za mało jest troche słychać; o tak wspaniałych motocyklach jakimi są CZ CROSS.

Pochodze z małej wioski(niedaleko Sokołowa Podlaskiego) w woj mazoweckim co uważam w przypadku uzytkowania motocykla CZ jest dużą zaletą bo teren?w do chasania mam naprawdę sporo i to na wyciągnięcie ręki :D . Mocyklami zajmuje sie od 15 roku życia(troche p?źno) najpierw był komarek potem aż do teraz wspaniała żułta MZ ETZ 150-esencj mojego życia. CZ zakupiłem w marcu i jest on raczej w stanie marnym a jechałem po nią 500km w jedną strone i gdyby nie ten fakt to pewnie bym go nie kupił :566: W mojej okolicy nikt o takich sprzetach nie słyszał ani tym bardziej ich nie posiada dla tego takie forum to naprawdę dobra sprawa. A trafiłem tu przez przypadek w dodatku poznałem jednego z założycieli Jagon(części ok i powodzenia w sprzedaży pozostałych, a CZ nie sprzedawaj stary remontuj i w teren to naprawdę sie zwraca i nie zajmuj się jakimis japoniami ;), moze MZ )

No dobra to na tyle narazie Pozdro dla wszystkich fan?w CZ
JacekCZ
p.s. widze tu kilku ludzi z forum MZ :)

Tytuł:
Ekspert
Awatar użytkownika

witamy witamy mam nadzieje ze 4um pomoze ci w wielu problemach, i poznasz ludzi kt?rzy dziela się wsp?lną pasją ;)

http://www.youtube.com/user/luc01as

Tytuł:
Admin
Awatar użytkownika

Witaj... :564:

Tytuł:
Admin

Swoja 250 juz wyremontowalem, kupilem kupe czesci, jak ja kupilem owszem, dzialala ale byla w oplakanym stanie. Teraz to juz zupelnie inna sprawa, mam problemy z zaplonem bo nie chce palic z kopa mimo kilku godzin spedzonych w garazu przy ustawianiu zaplonu. Moze to gaznik sam nie wiem, wiem ze kiedys palila z trudem (ale z kopa) natomiast raz sie udalo po tygodniu niezjezdzenia odpalic ja z pierwszego ale to dosc dawno (jeszcze przed remontem) mam nadzieje ze w krotce poryje glebe, coz chce ja sprzedac bo ojciec mi karze a po za tym w moich rekach nie za bardzo sie sprawuje, natomiast jezeli bedzie w pozadeczku chodzic to kto wie moze znow sie rozmysle :) jacekcz apropo twojej CZ, z daleka wyglada elegancko ale co to za pomsl wycinac dziure w deklu :D widocznie poprzedniemu wlascicielowi sie nudzilo :), pewnie wycial ze wzgledu na regulacje,a niechcialo mu sie ciagle odkrecac pokrywki :D powodzenia w pozadkowaniu CZ :!:

Tytuł:
Admin
Awatar użytkownika

No witamy :) składaj sprzęta, śmigaj, rwij glebe żeby ci dobrze służył.

Tytuł:
Zaawansowany czleczek
Awatar użytkownika

No właśnie z daleka wyglada całkiem całkiem ale to tylko pozory
Popękana rama w miejscu mocowania tylnych amor?w, brak kopniaka, nie kompletny gaźnik, kierownica w esy pozwijana, puszka filtra jak sito dziurawa, przednai fela zcentrowana, amory ciekną, no i teraz nie pali. A ta dziura w deklu to ja pier.. jakim trzeba być; głupim żeby coś takiego zrobić;.

No ale to nie m?j pierwszy reanimowany motocykl i się nie załamuję byle bym miał czas i kasę a będzie dobrze.

pozdro

Tytuł:
Ekspert

Nie masz jakiegoś zdjęcia dużego? Może zamieść;, bedziemy wiedzieć; o czym m?wisz :) http://img93.echo.cx/ tutaj możesz uploadować; trochę zdjęć;. Pojawi się link kt?ego tu wkleisz. No chyba że gadam niepotrzebnie i wiesz co i jak. A w tajemnicy wam powiem że jutro koza będzie stać; w moim garażu. Już jestem po 'słowie' i po zaliczce z gościem.

Tytuł:
Zaawansowany czleczek
Awatar użytkownika

No gratuluje zakupu CZ.Jestem Koza miło mi Ciebie poznać; Jacku.Zr?b piknie CZ,żeby jej moc była z tobą.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00