CZcross.pl

Największe (i jedyne) forum motocykli Cezet Cross w Polsce!

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Mlody postmen

Witam
Chcialem zapytac czy ktos z was wkladal moze w rame od CZ jakis inny wachacz lub centralny amortyzator ?? Jesli tak to piszcie od czego i czy musieliscie cos przerabiac. Za pomoc odwdziecze sie :)

Tytuł:
Zaawansowany czleczek
Awatar użytkownika

elo, uwazam ze smialo mozesz bazowac na wachaczu cezetowskim tylko odpowiednio musisz wyposrodkowac amortyzator, ustawic kąt nachlenia i oczywiscie zrobic eleganckie spoiny mocowan... gazowo olejowe moga byc ustawione pod wiekszym kontem, olejowe niemal ze pionowo... szczerze mowiac pozostawilbym tak jak jest :smile:

Tytuł:
Zaawansowany postmen
Awatar użytkownika

Cześć moim zdaniem nie ma sensu przerabianie ramy i wahacza na centralny amor.Jak już chcesz koniecznie mieć centralny to kup jakaś rame od crossa i wstaw silnik od CZ.Wtedy jak bedziesz jezdził i skakał to przynajmniej nie bedziesz myślał czy Ci spawy nie puszcza i czy amor nie wbije ci sie w d... Wiec ja nie uważam takich przeróbek.Ale zrobisz jak zechcesz. Pozdro!!!

Tytuł:
Zaawansowany postmen

j/spidi
generalnie rama kozy pod względem jest mega zacofana gdy porównasz ją do sprzętów japońskich nawet z jej okresu, a co dopiero tych z lat 90 i późniejszych, więc sama zawiecha to nie wszystko, oprócz dupiastej geometrii koza nie ma najlepszych hamulców
a największą przeróbkę zrobił bodajże szczuro, ale mimo, że zmienił sporo rzeczy to koza wyglądała bardziej jak obecne enduraki a nie crossówka

aaa i bym zapomniał, ja kupiłem kozę z centralką :D od pewnego użytkownika z tego forume, krótko po złożeniu jej kupiłem nowy wahacz - taka tragedia to była

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00