CZcross.pl

Największe (i jedyne) forum motocykli Cezet Cross w Polsce!

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Ekspert

Uczepię się najmniej istotnej kwestii ale czym rozcieńczałeś hammerait żeby dało się malować natryskiem? Jakim rozcieńczalnikiem?

Tytuł:
Mlody postmen
Awatar użytkownika

Świetne pytanie :!:
W sklepie dostałem info, że tego się nie rozcieńcza bo farba albo może stracić właściwości albo się zważy po prostu więc niczym nie rozcieńczałem, wlałem do zbiorniczka pistoletu , ustawiłem większą przepustowość , ciśnienie robocze 7-8 barów i tyle. Farba w temp 20 stopni fajnie się rozpuszczała na gładko, nawet jak powstały takie "kropeczki" to fajnie się wtopiły w całość. Prosiłbym o odpowiedź na dalszą część pytań z poprzedniego postu, niby duperele ale warto założyć poprawnie na 100 % ori :)

Tytuł:
Ekspert

A jaką dyszę masz w pistolecie? Nie do wiary że taki gęsty glut udało się nałożyć bez rozcieńczania. Moim pistoletem chyba by nie wyszło.

Nakrętka od strony bębna. Na pewno nie ta długa ze zdjęcia 1. Jeśli już to ta ze zdjęcia 2.

Tytuł:
Mlody postmen
Awatar użytkownika

Dysza w pistolecie 1,7mm. Nawet szło ale poniżej 7 barów to już gorzej :D . A na przednią oś jaka powinna być nakrętka ? taka jak na zdjęciu 2 czy jeszcze cieńsza (bo posiadam taką i jeszcze o połowę cieńszą).

[ Dodano: 2013-12-08, 20:24 ]
Mały postęp w temacie, założyłem zregenerowanego amora tył i oryginalny boczek ( od Szuberta). https://plus.google.com/photos/10599905 ... erid=ogpy0 . Jeszcze przełożyłem koło przód z mojej starej CZ bo było idealne, nawet opona ori,Do full ori brakuje mi jak narazie tabliczki startowej , no i pola startowego na lewy boczek. Na dniach zregeneruje lewego amora i pomaluje sprężyny, przełożę i zmienie oponę tył na tego mitasa. Z silnikiem pewnie nie wyrobię się już w tym roku , ale styczeń-luty to pewnie będzie już wszystko zrobione ( do jazdy).

remont na rowie i do przodu :D

Tytuł:
Mlody postmen

Prezentuje się okazale :) Dyfuzora nie malujesz ?

Tytuł:
Mlody postmen
Awatar użytkownika

Witam po dłuższej nieobecności na forum. Wczoraj udało mi się kupić tą cz o której mowa na SB, bo stwierdziłem,że bardzo dużo części z niej przyda się do mojej fumki 8-). U mnie w półkach 3 śruby ukręcone a tam git, w mojej lagi mają wżery, tu są na de luxie, boczki oryginał idealne , błotniki oryginał, tym bardziej, że mój tylny złamałem ostatnio. kanapa idealna, poszycie i podstawa calutkie, airbox nienaruszony ( u mnie przypalony od wydechu). Ogólnie plan jest taki zeby złożyć sprzęt jak z fabryki a co zostanie z części skompletować, dokupić silnik i sprzedać. Sprzęt już nie wyjedzie, będzie stał w warsztacie jako "ikona" :-P . I teraz mam Pany dla was zagadkę. Pomóżcie mi zidentyfikować co to za wersja tej cz którą wczoraj kupiłem ( wyrwałem za 1300 ale wg mnie warto było ze względu na stan). Uchwyty wyglądają na oryginalne, na tabliczce wybite 1990r !!!, koło na napęd i hamulec z prawej str, inny wahacz, airbox z długą gumową przejściówką. Foto niżej w linku. https://plus.google.com/photos/10599905 ... 7418763249

remont na rowie i do przodu :D

Tytuł:
Zaawansowany czleczek
Awatar użytkownika

model 513 tak długo szedł?

Tytuł:
Mlody postmen

Gratulacje zakupu - też z gościem gadałem w sprawie tego moto, ale nie doszliśmy do porozumienia w sprawie ceny - ostatnio była do kupienia 516 z tabliczką za 1000 zł i z silnikiem :) Tak czy siak widać rozbieżność cen patrząc choćby na tą 513 z przeżartym wydechem za ponad dwa tys.

A co do Twojej nowej czesi to jestem tego samego zdania co sebastian - ktoś robił ramę z 516 pod silnik 513 :)

Jakbyś szukał jakiegoś gaźnika to mam 4 sztuki, muszę jeden sobie zostawić, a resztę pewnie wrzucę na aukcję :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00